youtube Bajeranty

Doda Fan

Temat: Wersja Oficjalna lotu 77 a zapis FDR

Zakładanie drugiego tematu o tym samym tylko dlatego, że poprzedni się "naśmiecił" jest niezgodne z netykietą i zasadami kulturalnej dyskusji w Internecie. Na tej podstawie każdy mógłby mnożyć swoje tematy w nieskończoność i doszłoby do jeszcze większego bałaganu niż jest obecnie. Za to daję minus.

Co do samej treści merytorycznej to już Ci na PW wspominałem jakie jest moje podejście do różnych dowodów na temat 9/11 (zarówno tych "potwierdzających" teorie spiskowe jak i tych, które im przeczą). Dlatego proszę podaj dokładne źródło danych, które pozwoliło nakreślić na powyższych obrazkach takie a nie inne linie. Przy czym zaznaczam, że interesują mnie głównie surowe dane, najlepiej jeszcze ze strony w domenie .gov lub ze strony innej dużej organizacji. Nie wchodzą w grę żadne mgliste zdjęcia lub zapisy video. Tak samo nie interesują mnie informacje z żadnych prospiskowych stron lub YouTube. Ogólnie, skąd się wzięły te linie na tych obrazkach, kto je narysował i na jakiej podstawie.O przepraszam. Na pewno nie pozwolę na śmiecenie w moich tematach. Utworzyłem to w nowym miejscu, by nie robić offtopu w temacie o aerodynamice. Poza tym, jak Ci się nie podoba, to nie jest mój problem i nie Ty ustanawiasz, co jest etyczne a co nie.

Co do samej treści. Wykresy powstały w odniesieniu do informacji oficjalnej wersji lotu, jak i zapisu FDR. Jak wiemy dane do obu wersji są ogólnodostępne, więc nakreślanie toru lotu nie jest nadzwyczajnym wyczynem. Trzeba być też naiwnym uważając, że wszystkie "oficjalne" nieścisłości wezmą się z "dużych organizacji". Te niestety zwykłe ukrywać rzetelność. Niestety babol sprzeczności wewnętrznej "oficjalnej" wersji lotu w odniesieniu do zapisu FDR jest faktem i na jego podstawie można wyciągać logiczne wnioski.

A co do Twoich wątpliwości. Fotografie znajdują się w Książce Wojciecha Manna - "Minuta po północy", który jako postać znana o nieprzeciętnej inteligencji postanowił opracować kwiatki o 9/11.


Kolejna manipulacja Muhada i kolejny założony temat. Już ktoś pytał, ale jak zwykle olałeś: Z jaką prędkością uderzył w budynek ten mały odrzutowiec?

A te zdjęcia z domalowanymi przez jakiegoś amatora kreskami, są równie wiarygodne co Andrzej Lepper...Ty , bajerant. Próbując ośmieszać wiarygodność przeciwnika powiem Ci - a fe, a fe.

Ty lepiej kmiń dalej jak to jest możliwe, że boeing leciał z prędkością 800km/h do 950km/h i w 3 sekundy wypoziomował lot do wysokości 4 metrów. :lol
Użytkownik Muhad edytował ten post 16.02.2010 - 14:31
Źródło: paranormalne.pl/index.php?showtopic=22704